Маріо - про компанію
  • Надійність й гарантія на ефективну протягом 50 років
  • Багаторівневий контроль якості сировини і готової продукції
  • Великі потужності виробництва, що дозволяють виконувати великі замовлення в оптимальні терміни.
Історія компанії Маріо

21 листопада 1998 року почалася історія відомого на сьогодні українського бренду «Маріо», провідного виробника рушникосушок і дизайн-радіаторів з нержавіючої сталі. Тоді, у далекому 98-му році, батько з двома синами створив першу рушникосушарку з нержавіючої труби. Виріб мав великий успіх і став основою сімейного бізнесу.

Назва бренду виникла символічно - як пам'ять в день заснування компанії - 21 листопада, в цю дату за українським звичаєм православні святкують день Михайла. Маріо - з італійської перекладається, як Михайло, а сімейні мануфактури - це основа італійського виробництва. Не випадкова також асоціація з Італією, адже перші подібні полотенцесушителям вироби були винайдені в Стародавньому Римі і представляли собою плоску ємність для сушки одягу, що підігрівається вогнем. Пізніше рушникосушки в країнах Європи служили решітки у камінів багатих панів, яким після банних процедур слуги подавали теплі рушники.

Історія компанії

Розвиток потужностей компанії «Маріо» наростав поступово - в 2002 році на невеликому виробництві було задіяно 12 робітників, які не покладаючи рук працювали в цеху площею 200 м, розташованому в с. Зарванці, створюючи і вдосконалюючи електричні і водяні рушникосушки для ванної. А вже в 2004 році виробничі сили перемістилися в м Літин, де був капітально відремонтований і добудований завод, який став високотехнологічним і сучасним підприємством з виробництва радіаторів і рушникосушок самого різного типу. У 2015 році була запущена нова лінія конвеєрного типу, яка дозволила прискорити виробництво в рази.

Сьогодні потужне підприємство «Маріо» розташовується на площі близько 10 000 кв. метрів, має точне спеціалізоване обладнання, програмований кваліфікованим персоналом, великі складські приміщення і високий рівень контролю якості виробів.

Компанія лідирує на ринку в Україні і в країнах СНД серед виробників даної продукції. В якості сировини використовуються нержавіюча труба марки AISI 304 з Європи (OUTOKUMPU - Фінляндія і ACERINOX - Іспанія). Матеріали міцні, стійкі до корозії і високих температур. При виробництві досягаються високоякісні зварні шви - використовуються технологи TIG ( «тіговий шов») і лазерний шов, а так само контактне зварювання, коефіцієнта міцності шва дорівнює одиниці, що нічим не поступається трубі без шва. Вся продукція «Маріо» відповідає європейським нормам і вимогам згідно стандарту EN 442. Кожне готовий виріб перед упаковкою проходить випробування тиском 22 атмосфери і маркується фірмовим знаком з метою захисту від підробок. Для персоналу створено всі умови комфортного праці і професійного зростання, що сприяє налаштувати злагоджену і чітку професійну роботу на результат.

Продукція під торговою маркою Маріо добре відома і користується попитом на території України і за її межами. В асортименті представлені різні варіанти виробів - починаючи від простих радіаторів, рушникосушок - змійовиків і сходів до складних дизайнерських радіаторів. Є можливість комбінувати майже всі моделі з тенами, відмінно гармонують з сучасним інтер'єром.

Успішне партнерство

Зараз компанія виходить на новий рівень, пропонуючи виробництво полотенцесушителей під власною торговою маркою замовників. Така практика вже успішно використовується з багатьма партнерами з країн Європи. Ми орієнтуємося на іноземні компанії, які бажають представляти на ринку водяні і електричні рушникосушки під власним ім'ям.

Це дозволяє нашим партнерам:
  • успішно конкурувати в своїй ніші з великими гравцями на ринку;
  • представляти виключно якісний і затребуваний продукт;
  • ексклюзивно і конфіденційно, без витрат і ризиків виробництва забезпечувати оперативні поставки потрібних моделей
  • полотенцесушителей з брендування під Вашим брендом.
Наша команда
Дарья Корольчук секретарьВиктория Шульга логист
Юлія Куц логист
Сергей Билиенко Отдел маркетинга


Олег Середа Отдел снабженияСветлана Коломиец Отдел кадров


Юрий Базилев Отдел по работе с клиентами

Елена Герасимова DIY

Сергей Толочко Отдел экспорта