Комбинированные

Комбінованні рушникосушарки

1.jpg

Як правильно підібрати комбіновану рушникосушку?

Для ванних кімнат великої площі рекомендуємо підбирати рушникосушку висотою, більше 1000 мм. На кожному виробі в технічних характеристиках товару зазначена необхідна і достатня потужність ТЕНа, щоб мати кращі показники тепловіддачі і економічності.

Комбінована рушникосушка - це водяна рушникосушка Маріо, котра підключається до системи централізованого опалення, або ГВП, при цьому в конструкцію сушарки вноситься додатковий елемент - електричний ТЕН (трубчастий електронагрівач), який встановлюється в спеціальний кран під ТЕН або монтується за допомогою додаткових фітингів (трійника), тим самим об'єднуючи в собі кращі якості водяного та електричного висушувача. 

У холодну пору року рушникосушка обігрівається від системи централізованого опалення, а в неопалювальний сезон (літом) рушникосушка у ванній кімнаті підключається до мережі 220В. Тепловіддача комбінованної рушникосушки більш висока порівняно з електричним виробом, здатний виконувати функції опалювального радіатора, обігріваючи ванну кімнату, а також підтримуючи задану вологість і запобігаючи появі цвілі.

Автономний режим роботи комбінованної рушникосушки Маріо

2.jpg

Комбіновані рушникосушки Маріо не обов'язково повинні підключатися до системи централізованого опалення чи системи ГВП (гарячого водопостачання). Такі рушникосушки можуть заправлятися теплоносієм (вода або масло), кріпитися до стіни, і виконує функції електричної рушникосушки. Заправлений маслом, повноцінно обігріває ванну кімнату і має схожі властивості з електричним масляним радіатором. На заводі Маріо ми виробляємо повний цикл робіт з виготовлення та комплектації комбінованої рушникосушки, заправляємо необхідним маслом, встановлюємо ТЕН, перевіряємо на герметичність і відправляємо виріб в готовому вигляді. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати і купити комбіновану рушникосушку яка ідеально підійде для обігріву вашої ванної кімнати.

Маріо - це Ваш виробник якісних комбінованних рушникосушок!