Рушникосушки з таймером-регулятором
Рушникосушки з таймером-регулятором

Рушникосушки Маріо з таймером-регулятором

Компанія Маріо завжди робить ставку на інновації та передові технології. Ми перші, хто впроваджує сучасні технології у виробництво рушникосушок, для створення максимального комфорту у ванній кімнаті.


Ми вважаємо, що постійне вдосконалення технологій є запорукою успіху. А також застосування сучасних розробок дозволяє істотно економити, знижуючи витрати на електроенергію. Компанія Маріо представляє нову розробку на ринку України - рушникосушки з таймером-регулятором.


Приклад: перед сном Ви прийняли душ, тепер Вам потрібно висушити халат або рушник, а на годиннику 22:00 якщо використовувати звичайну електричну рушникосушарку і включити її, вона пропрацює всю ніч. Функція таймер-регулятора, дозволяє виставити режим роботи, наприклад на 3 години, це дозволить висушити мокрий рушник, поки ви спите. Таймер відпрацює за заданою програмою і о першій годині ночі - рушникосушка відключиться.


ванна_01.jpg

Переваги рушникосушарок Маріо з таймер-регулятором

  1. установка температури нагріву: 40 ° C, 45 ° C, 50 ° C
  2. функція таймера - програматора на 3 або 6 годин відповідно
  3. естетичний дизайн - не псує зовнішній вигляд рушникосушки
  4. економія електроенергії - до 60% економії при активному використанні
  5. просте і зручне управління - кнопки управління розміщені в зручному місці, дозволяють швидко встановити необхідний режим роботи.


Дослідження в лабораторії Маріо показали, що рушникосушарка з таймером-регулятором висушує стандартний банний рушник (розміром 80х160 см) за 3 години, при звичайному використанні рушникосушки. Вироби обладнані таймером зменшують річне споживання електроенергії рушникосушки на 60%, в порівнянні з рушникосушарками без таймера. 

Температура приміщення під час випробувань + 24 ° C

Відносна вологість 80%.

Обери рушникосушку для своєї ванної

08.11.2019

Возврат к списку